חדרי קירור הם שטחי אחסון שבהם מאחסנים מוצרים ופריטים החייבים בהקפאה, באמצעותם אפשר לשמור שהמזון או כל פריט אחר לא יתקלקל וישמור על טריותו. חדרי הקירור חיוניים לכל מי שעוסק בתחום המסעדות, הקייטרינג, לסופרמרקטים, לאטליזים, למפעלי מזון, למטבחים מוסדיים לבתי מלון, למפעלי תעשייה, לקוחות קצה ועוד.

חברת “א. אביטל פתרונות קירור ומיזוג אויר” היא מחלוצי תעשיית הקירור בארץ. ארבעים שנות ניסיון מיתגו את החברה כחברה המובילה בתחום פתרונות הקירור והקנו לה שם מצוין ומוניטין מקצועי.

באאביטל פתרונות קירור ומיזוג אויר” בניית חדרי קירור מתחילה בתכנון מקצועי

כל מי שבונה חדרי קירור זקוק לפתרון ייחודי משלו, לכן כאשר אנו ניגשים לבנייה ותכנון של חדרי קירור אנו בודקים את הצרכים הייחודים, את המאפיינים הייחודים כמו גודל החדר, נפח חדר הקירור, מהם אמצעי השינוע, מהי הטמפרטורה הנדרשת, מהי רמת הלחות הנדרשת ומאפיינים נוספים בהתאם לאופי האחסון.

בעת תכנון החדר יש לקחת בחשבון את תכניות החשמל, אינסטלציה ואמצעי שליטה ובקרה בטמפרטורה ובלחות כמו מערך חיווי ועוד.

כל חדר קירור חייב להיות מאובזר במערכת פיקוד ובקרה שתפקידה לשלוט בתנאי הקירור וההקפאה. בחברת “א. אביטל פתרונות קירור ומיזוג אויר” אנו מקפידים להשתמש במערכות טכנולוגיות מתקדמות ומשוכללות המבטיחות שליטה מדויקת על טמפרטורת החדר ועל תנאי ההקפאה, מערכות אשר משלבות מנגנוני התראה המתריעים על כל שינוי בתנאי האקלים בסיביבת חדרי הקירור.

בעת התכנון חשוב לקחת בחשבון את אמצעי הבטיחות. יש להתקין גלאים ונורות אזהרה אשר יתריעו על מקרים של תקלה באחת המערכות או כאשר אדם נכנס אל תוך חדר הקירור וננעל בו. נורות החיווי יתריעו גם במצבים שבהם חדר הקירור פתוח או אינו נעול הרמטית כדי למנוע קלקול של המוצרים המאוחסנים בחדר. במסגרת אמצעי הבטיחות נקפיד להתקין מנגנון פתיחה של הדלתות מבפנים ותאורה.

התאורה של חדר הקירור צריכה להיות תאורה קרה, תאורה שאינה מפיצה חום רב ואינה רגישה לטמפרטורות נמוכות.

מחפשים חברה מקצועית לבניית חדרי קירורהגעתם אל היעד!

  • חברת “א. אביטל פתרונות קירור ומיזוג אויר” צברה ארבעים שנות ניסיון בבניית מערכות קירור ומיזוג אוויר. אנו מייבאים מערכות קירור לכל היישומים, מתקינים את כל סוגי המערכות, מתאימים ציוד קיים בהתאם לדרישות הלקוח, מייבאים צ’ילרים ומעניקים שירות תיקונים עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע בפריסה ארצית.
  • אנו משתמשים במנועים וגופי קירור של החברות המובילות והטובות ביותר בארץ ובעולם כדי למנוע בריחה של קור וכדי לשמור על הטמפרטורה הרצויה, אנו משתמשים בחומרי האיטום הבלעדיים והטובים ביותר, גורם המבטיח גם חיסכון בהוצאות החשמל.
  • בניית חדרי קירור היא פעולה מורכבת ומתוחכמת הדורשת צוות עובדים מיומן ומקצועי. צוות העובדים בחברת “א. אביטל פתרונות קירור ומיזוג אויר” מכיר היטב את כל צרכי הקירור וההקפאה, עובר השתלמויות רבות בחו”ל ונמצא בקשר רציף עם היצרנים המובילים בתחום בארץ ובעולם.

צרו קשראנו מלווים כל לקוח לאורך כל שלבי ההקמה ומעניקים אחריותליווי ותמיכה.