חדרי קירור

מסעדות, מעבדות, חברות קייטרינג בתי חולים, מעבדות בריאות, מרכזי אירועים, בתי מלון, סופרמרקטים ועוד נדרשים לעמוד סטנדרטים גבוהים של איכות המוצר והטריות שלו ונזקקים לחדרי קירור אשר נותנים מענה לפתרונות אחסון מקצועיים בהקפאה או בקירור.

חברת “א. אביטל פתרונות קירור ומיזוג אויר” עוסקת בתחום בניית חדרי קירור במשך ארבעים שנה ונחשבת לחברה המובילה בתחום. אנו מציעים מערכות קירור חדשניות מתוך נצילות אנרגטית גבוהה, התאמה מלאה לצורכי הלקוח, לתנאי הסביבה ולדרישות הייחודיות.

שירות אדיבמקצועיות וחדשנות זה אאביטל פתרונות קירור ומיזוג אויר

חברת אאביטל פתרונות קירור ומיזוג אויר” מובילה בתחום בניית חדרי קירור עם ותק של ארבעים שנה. צברנו ידע מקצועי עשיר בתחום, רכשנו מוניטין רב ויש לנו אינספור לקוחות מרוצים.

תכנון ובנייה של חדרי קירור דורשים בדיקה ותכנון מדויק של חדר הקירור שאותו אנו אמורים לבנות. בשלב התכנון אנו נגדיר את הצרכים הייחודים, את גודל החדר, את אופי המוצרים העתידים להיות מאוחסנים, את כמות המוצרים, את הטמפרטורה הנדרשת ואת רמת הלחות

נדע לבנות כל חדר קירור לכל סוג של בית עסק ולכל סוג של מוצרים. נבנה בהצלחה חדרי קירור קטנים לצד חדרי קירור גדולים, חדרי קירור עם טמפרטורה גבוה או טמפרטורה נמוכה בהתאם לצרכים הייחודיים.

בנייה של חדרי קירור היא הבניות המורכבות ביותר הדורש ידע בתחומים שונים, בחשמל, במיזוג וקירור ולעתים אף בטכנולוגיית המזון. צוות העובדים שלנו עובר השתלמויות רבות בתחוםמכיר את כל הנושאים ולוקח בחשבון את כל הפרטים הקטנים אשר ישפיעו על איכות המוצר המאוחסן בחדר.

בניית חדרי קירור דורשת מקצועיות רבה ואישורים של משרד הבריאות ומכון התקנים. אנו מודעים לכל דרישות הבטיחות והשמירה על טריות המוצרים ועומדים בכל הסטנדרטים הנדרשים.

אנו מעניקים מחשבה למידוף של חדרי הקירור, בודקים את גודל המדפים הרצוי את המרווח ביניהם ומתכננים את הצורה הטובה והנכונה ביותר שבה המוצרים המוקפאים יהיו מונחים

אנו בטוחים במוצר שלנו ומעניקים לו אחריות מלאה. מאחר ואנו בונים את חדרי הקירור בסטנדרטים גבוהים וללא פשרות, ו מספר התקלות בהם נמוך. אך בכל מקרה של תקלה בלתי צפויה אנו נגיע במהירות לכל מקום בארץ, נגיש שירות מקצועי ואדיב, שבעה ימים בשבוע, עשרים וארבע שעות ביממה.

אנו משתמשים בחומרי הגלם הטובים ביותר המאפשרים אטימות מוחלטת, במנועים החדשניים והחסכוניים ביותר ועומדים בקשר רצוף עם החברות המובילות בעולם שאותן אנחנו מייצגים.

אל תתפשרו על בנייה לא מקצועית של חדרי קירוררק בנייה מקצועית תאפשר לכם להפעיל את חדרי הקירור ללא תקלות ולמנוע הפסדים כספיים.

צרו קשר עם אאביטל פתרונות קירור ומיזוג אויר” והצטרפו אל משפחת הלקוחות המרוצים.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן